איגוד מתווכים

כך תשווקו דירות בשנת 2016!


כך תשווקו דירות בשנת 2016!
כך תשווקו דירות בשנת 2016!
רוצים שהשנה החדשה תהיה השנה שבה אתם סוף סוף תצליחו בגדול בענף הנדל"ן? ברור שכן! בזמן שיש מתווכים שמעבירים את הזמן בחיפוש אחר "קסם" שיביא להם מכירות, זה יכול להיות בדמות גדג'ט חדש שמבטיח שיווק דירות ברגע או מיזם חדשני שמזמין אתכם להשקיע בו את מיטב כספכם. בשורה התחתונה: תפסיקו לחכות ותתחילו לעשות.
תחום הנדל"ן מלא בשיטות שיווק, חלקן מסורתיות וחלקן חדשות ואם עובדים איתן נכון הן באמת עובדות. השנה הקרובה היא שנה שתשלב עבר ועתיד, טכנולוגיה מול ניסיון. כמה טיפים לאיך לעשות את זה נכון:

שמרו על לקוחות עבר


עסק מצליח הוא עסק ששומר על קשרים עם לקוחות עבר. אם כבר בניתם לעצמכם איזושהי רשימה של לקוחות שעבדתם איתם, אולי 2016 תהיה השנה שבה הם יתאהבו בכם מחדש. השקיעו בהם- שלחו להם ניוזלטרים במייל למשל. זוהי דרך שיווקית לא מאד יקרה ומאד אפקטיבית אם היא נעשית נכון. דרך נוספת לתקשר איתם היא באמצעות מדיה חברתית, קל נוח וזול.

מדריכים פורצי דרך


למתווכים יש את היכולת לנהל דיונים ארוכים ומעניינים עם אנשים. אז למה שלא תהפכו את זה לנישה שלכם? זו יכולה להיות הרצאה בפני דיירים על נושא מסוים, יישוב סכסוכי שכנים, נושאי תהליך קבלת משכנתאות, תהליך רכישת דירה ועוד.
ואחרון חביב...השיטה שתמיד עובדת: בלעדיות. המהות של להיות מתווך מצליח היא להיות מומחה במה שאתה עושה, כי אם לא- מי צריך אותך? ומומחיות במכירה ובשיווק, גם בשנה החדשה מתאפשרת רק בבלעדיות. ולכן, השקיעו את זמנכם ומרצכם בעבודה על נכסים בלעדיים, שרק אתם תוכלו לשווק אותם כדי שהמתחרים שלכם לא יעשו זאת בעצמם.
ככל הנראה גם שנת 2016 תהיה שנה שבה תרוצו ותעבדו תחת לחץ, אבל זכרו תמיד לעשות זאת בתשוקה ובאנרגיה, להשתמש בכלים השיווקיים שעומדים לרשותכם בתבונה, להיעזר בכל המדיות היעילות למכירת דירות ופשוט... למכור!
בהצלחה גם ב-2016!
למידע נוסף השאירו פרטים ונציג ייצור עימך קשר בקרוב