איגוד מתווכים

לימודי נדלן - למה זה חשוב?


לימודי נדלן - למה זה חשוב?
לימודי נדלן - למה זה חשוב?
 לימודי נדלן - למה זה חשוב?

בתחום דינמי כמו תחום עולם הנדל"ן, לימודי נדלן הם אלו שיוצרים את ההבדל בין אנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים לבין כל השאר.
היתרון של לימודי נדלן מקצועיים בין אם מדובר בשמאי מקרקעין, באיש תיווך ועוד הוא ביכולת לשדר אמינות השכלה בתחום הנדל"ן מקנה את הידע הדרוש על מנת להצליח, ומסייעת במיתוג אישי כבעל מקצוע אמין אותו נעדיף על פני המתחרים.
כיום ישנו ביקוש רב בקרב ציבור רחב של אנשים להצטרף לתחום הנדל"ן בצורה כזאת או אחרת. כמובן שעל מנת לעסוק בתחומי הנדל"ן השונים, מומלץ לרכוש לימודי נדלן שיקנו את כל הידע המתבקש לקראת מבחני ההסמכה. כמובן שניתן ללמוד לימודי נדלן גם עבור העשרה אישית בתחום, לקראת סגירת עסקאות כגון רכישה או מכירת דירה, עזרה לבני משפחה הנתקלים בסוגיות נדלן שונות וכמובן אם בעתיד מעוניינים לנסות לעשות הסבה לתחום או לעסוק בו כמקצוע נוסף.

לימודי נדלן- ממשכנתא ועד פינוי בינוי

לימודי נדלן פותחים עבורכם חלון הזדמנויות להיכרות עם עולם הנדל"ן הדינמי.
בלימודי נדלן ניתן ללמוד מגוון רחב של קורסים וסדנאות הכוללים נושאים רבים הרלוונטיים לתחום: כגון סדנת משכנתאות, קורס תמ"א 38, קורס נדל"ן מסחרי, קורס נדל"ן מניב, קורס השקעות בנדל"ן, פינוי בינוי ועוד.
איגוד המתווכים מציע תוכנית לימודי נדלן מקצועית הכוללת מגוון רחב של קורסים כגון: ליווי פיננסי לבנייה ויזמות, הגנה משפטית בעסקאות נדל"ן, מבוא למשכנתאות, בדיקת השוק וסביבת הנכס, מיסוי מקרקעין, מס שבח ומס רכישה, ניהול מו"מ אפקטיבי בנדל"ן ויישומיו בשטח, שיפוץ והשבחת נכסים ועוד.

לימודי נדלן גם למתווכים

מרכז ההכשרה של איגוד המתווכים בישראל הוקם במטרה לאפשר לבעלי הרישיון בישראל ולמתמחים, קורסים, השתלמות , כנסים והכשרה על מנת לשפר את רמתם המקצועית של העוסקים בתחום. מרכז ההכשרה מעביר מגוון רחב של קורסי השתלמות וכנסים בנושאים שונים הממוקדים לצרכי המקצוע.
בין הקורסים השונים ניתן למצוא קורסי הכשרה בנושאי תיווך מקרקעין, תמ"א 38, מיסוי נדל"ן, יזמות נדל"ן, קורסי הכשרה ממוקדי תפקיד ליועצים, משווקים ומנהלי משרדים, בנוסף לכך מעביר האיגוד קורסים להכנה לבחינות רשם המתווכים.

לחץ כאן למידע אודות הקורסים של מרכז ההכשרה באיגוד
למידע נוסף השאירו פרטים ונציג ייצור עימך קשר בקרוב