איגוד מתווכים

4 מקורות לידים שאסור למתווך נדל"ן לפספס!


4 מקורות לידים שאסור למתווך נדל"ן לפספס!
4 מקורות לידים שאסור למתווך נדל"ן לפספס!
אם היית יודע שמישהו מחוץ למשרד ממתין לך כדי לחלק במתנה מזוודה מלאת כסף, היית נותן לו לחכות? הסיטואציה הזאת אולי נשמעת רחוקה מהמציאות, אבל היא מתרחשת והרבה, גם בתחום הנדל"ן.

אז כדי שלא תהיה מסוג הסוכנים שמתעלמים מהזדמנות מצוינת לליד בעל פוטנציאל ממשי, ריכזנו כאן 4 טיפים מנצחים כיצד לא תפספס לידים שיכולים להפוך לעסקאות נדל"ן רווחיות.
 1. דירה לא למכירה.
  כן, הוא לא משוגע מי שהביא אליכם את הליד הזה. למען האמת, המוכר כנראה ממשיך לגשש לגבי הצעות יותר טובות בשוק וחושב מה יהיה הצעד הבא שנכון לו מבחינת המכירה. מאיפה יכולים להגיע הלידים:
  • מוכרים שמחפשים מתווכים אחרים ומוכשרים.
  • קונים בשלב רכישה מוקדם שמחפשים אחר מיקום אטרקטיבי.
  • מוכרים שהחליטו שהם מחפשים שירותי תיווך.
  בכל מקרה, אל תתעלם משום ליד. יכול להיות שהעסקה הבאה ממתינה מעבר לפינה.
 2. לידים "מסתתרים". לפעמים נכנסים אלינו לידים למכירה מלקוחות, שאנחנו לא עובדים איתם בשוטף. לא כדאי לדחות אותם, גם אם נראה במבט ראשון שאין להם משהו רציני להציע. לפעמים ההצעות הכי שוות "מסתתרות" בחבילות שלא היינו מדמיינים לעצמנו. ייתכן וזאת ההזדמנות למכור נכס בתחום ההתמחות שלנו או להרחיב לאזור חדש.
 3. המרחק לא קובע כאשר מגיעים אלינו לידים למכירת נכסים מחוץ לאזור שבו אנו מתמחים, זה לא אומר שהם לא בעלי ערך. במענה לליד כזה, יש לשאול שאלות כמו "למה דווקא שם?" פעמים רבות, הבחירה של קונה באזור מסוים מתבססת על ידע מאד מצומצם שיש להם ומתפקידנו כמתווכים לגרום להם להיפתח להזדמנויות ולאזורים חדשים.
 4. שוכרים גם נחשבים. לעיתים קרובות אנחנו מזלזלים בעסקאות שכירות, אבל שוכחים שבהמשך הם יכולים לעשות אצלנו עסקת מכירה. אם נעבוד איתם, גם נרוויח כסף צד נחמד ואולי הם יהפכו ללקוח לכל החיים, שכן זאת הזדמנות ליצור קשר עסקי לטווח ארוך.
למידע נוסף השאירו פרטים ונציג ייצור עימך קשר בקרוב