איגוד מתווכים

כך תצאו מאזור הנוחות בתיווך


כך תצאו מאזור הנוחות בתיווך
כך תצאו מאזור הנוחות בתיווך
מה עוצר בעדכם מלהגשים את מטרותיכם בתחום התיווך?

התשובה לכך, לרוב, היא – פחד, חשש מכישלון, אובדן כספי, הפחד שתראו מגוחכים ועוד. רשימת המעצורים היא אינסופית.
חשיבה מחוץ לקופסא, זה לא דבר קל במיוחד, מכיוון שאנו אלו שיצרנו את תבנית החשיבה. המשמעות הינה לדחוף את עצמכם להתמודד מול הפחד ולנסות דברים חדשים שיעזרו לעסק שלכם להתפתח ולהביא להישגים רבים יותר ממה שאתם חושבים.

הנה 5 דרכים שיעזרו לכם לצאת מאזור הנוחות ולאמץ חשיבה חדשה:

1. מצאו את הקול שלכם - כמתווכי נדל"ן, אתם לרוב נמצאים באינטראקציה של אחד על אחד, אך יהיו מצבים שבהם תצטרכו לעמוד מול קהל גדול. אם המחשבה על כך מעוררת בכם חרדה תוכלו למשל להגביל את מספר משתתפים למספר אשר תרגיש איתו נוח, לתרגל את אומנות הדיבור מול קהל וליצור קשר עין עם הקהל שלכם.

2. נווטו את הספינה- אל תהססו לקחת אחריות או לקבל החלטות מחשש לפגיעה ברגשות האנשים שעובדים עבורכם. זו ספינתכם, גם אם אתם לא מרגיש כקפטנים – התנהגו כמוהו. אם למשל בארגון אירוע גיבוש לעובדים, מפגשי העשרה, ימי עיון ועוד.

3. תנסו משהו – כל דבר – חדש - כדי להצליח בכל דבר, אתם חייבים להיות פתוחים לשנות ולהתאים את עצמכם למצבים שונים וגם לנסות משהו חדש. אפשר להתחיל בקטן, שינויים לא תמיד צריכים להיות בענק כדי להיות בעלי משמעות.

4. תלמדו לקבל לא - יש לכם 2 אפשרויות להתמודד עם ה"לא" : ניתן לקחת כל "לא "באופן אישי ולתת לזה לעצור את ההצלחה שלכם, או שאתם יכולים לחקור מה מסתתר מאחורי ה"לא" וללמוד ממנו מספיק כדי להפוך את הבא ל "כן". דחייה של אדם אחר לא נועדה לפגוע בכם אישית. נסו להבין מה עומד מאחורי ה"לא". אתם יכולים גם לשאול את האדם מה אתם יכולים לעשות אחרת. משחק תפקידים זו דרך נהדרת להתגבר על התחושה שמביאה עימה המילה "לא". זה יכול לעזור לכם להתגבר על התחושות שמילה זו מביאה עמה ולהתכונן לסיטואציה .

5. תלמדו לבקש עזרה – כמתווכים, אתם עלולים לחשוב שמשקל העולם נמצא על כתפיכם. לפעמים קשה לכם לבקש עזרה כיוון שזה גורם לתחושה שאולי אתם לא טובים מספיק. תיצרו קשרים עם אנשים בעולם העסקים ולימדו את החלטות שלהם על ניהול עסק, תבקשו מאותו אדם לתת לכם נקודת מבט רעננה על האתגרים שלפניכם.

לסיכום, כדי לחיות חיים מאושרים יותר או להיות מנהלים מוצלחים יותר לעסק שלכם, זה דורש שינוי מתמיד, ולעיתים קרובות צריך לבצע שינויים אלו מחוץ לאזור הנוחות שלכם. כשתפרצו את הגבולות שלכם בסופו של דבר תגיעו לתוצאות שהן מעבר למה שדמיינתם שניתן להשיג, ותגרום לכם להגדיר את עצמכם מחדש ומה אתם יכולים לעשות.למידע נוסף השאירו פרטים ונציג ייצור עימך קשר בקרוב