איגוד מתווכים

התחל, צא! טיפים למחפשי עבודה בתיווך


טיפים למחפשי עבודה בתיווך
טיפים למחפשי עבודה בתיווך

רגע אחרי קבלת רישיון התיווך, אתם כבר חושבים על הצעד הבא. הרגע הזה הוא חשוב משום שהוא זה שיקבע איך ייראה העתיד התעסוקתי שלכם בעולם התיווך. מה חשוב לדעת? לפניכם ארגז כלים למתווך המתחיל.

התאמה אישית
השאלה הראשונה שצריכה להישאל היא – היכן אתם רוצים לעבוד? מתווכים אינם עובדים בכל רחבי הארץ, אלא מתמחים באזור מסויים. מומלץ לבחור מקום אותו אתם מכירים היטב, את פוטנציאל המכירה שלו ואת סוג האנשים שחיים בו. ? שימו לב שבחלק מהמקומות ישנו הסכם עבודה המחייב אתכם לא לעבוד באזור הפעילות במידה ואתם עוזבים. יש לתת על כך את הדעת בעת החתימה.

לא כל מתווך בנוי לעבוד ברשת תיווך או במשרד. בחרו את המקום שבו יהיה לכם הכי נוח. כך למשל האם מתאים לכם שאתם אלו שקובעים את סדר היום או שאתם דווקא מעדיפים את הביטחון של רשת מוכרת. כך או כך,  אם אתם בוחרים משרד בחרו משרד יציב, מושקע עם סוכני נדל"ן שיש הצלחות בעברם ובדקו את האחוזים שהוא מציע על עסקאות.

בנו ושווקו את עצמכם
כבר בתחילת דרככם המקצועית זכרו לרשום כל שיחת טלפון נכנסת, בכתב או במחשב, בסמארטפון או בטאבלט. מעתה (כמעט) כל אדם שנקרה בדרככם, הוא לקוח פוטנציאלי ולכן, כדאי לזכור אותו ולהעביר לו מסרים על פעילותכם בשלבים שונים ובאמצעים שונים בדרך.

כבר בשלבים הראשונים של העשייה, תתבקשו להציג כרטיס ביקור. זוהי נקודה שיש להקדיש לה מחשבה משום שלא מדובר רק בכרטיס, אלא במיתוג שלך כאיש מקצוע. בשלב זה כדאי לבחון את המטרות האישיות, מה הביא אותך לתחום, ניסיון מקצועי קודם ורקע כללי. כל מה שיכול להפוך אותך לייחודי בשטח. חשוב לשקף את התוצאות גם בכרטיסי הביקור, האתר האישי וחומרים פרסומיים.

תתכננו מראש
השנה הראשונה כמתווך, סובבת סביב בניית העסק. מומלץ מאד להכין תוכנית עסקית כבר בשבוע הראשון לעבודה ולכלול בה פרטים מדויקים ומעשיים לגבי העתיד המקצועי בתחום. תוכנית עסקית היא כמו מפת דרכים עם כל השינויים שצפויים לקרות בשנה הראשונה. הדבר הראשון הוא קביעת היעד: לאן אתה רוצה להגיע מבחינה כלכלית עד סוף השנה? ברגע שיש יעד מוגדר, צריך למלא את התוכנית בפעילויות שיביאו אותך לשם. תוכל למצוא באינטרנט מגוון של דוגמאות לתוכניות עסקיות שיעזרו בהכנת תוכנית משלך.

כמובן שאתם יכולים להיעזר במרכז ההשמה של איגוד המתווכים ולמצוא עבודה כסוכני נדל"ן מהשורה הראשונה!


בהצלחה,
איגוד המתווכים- הבית השני שלך.

למידע נוסף השאירו פרטים ונציג ייצור עימך קשר בקרוב