איגוד מתווכים

החומר ממנו עשוי מתווך: בחנו את עצמכם!


האם אתם מתאימים לקריירה בנדל"ן?
האם אתם מתאימים לקריירה בנדל"ן?
 נדמה שעולם התיווך נמצא בטלטלה מתמדת, מחירים הנדל"ן עולים ויורדים, קצב המכירות והשכירויות משתנה כל הזמן ולמרות הכל, תיווך הוא מקצוע שלא ייעלם מהעולם. האם אתם בנויים למקצוע התזזיתי ורווי האדרנלין? בדקו את עצמכם בתשובות הבאות ואם עניתם בחיוב על הכל/הרוב אתם בכיוון הנכון!

1. מוכנים לצאת משגרת 9- 17?
אם אתם לא בהכרח טיפוסים של שגרה, אז תיווך הוא בשבילכם. חלק אינטגרלי מעבודתו של מתווך הוא להגיע לפגוש לקוחות גם בשעות פחות
שגרתיות – מוקדם בבוקר או מאוחר בערב.
 
2. האם יש לכם יחסי אנוש?
על מנת לעסוק בתחום התיווך על המתווך להיות בעל תכונות אופי מסוימות כגון: בעל יחסי אנוש טובים, חברותי, בעל כושר התמדה, סבלנות, נחישות, חריצות, יזמות וחשיבה חיובית. כי בסופו של דבר רשיון נדל"ן לא יספיק.
 
3. האם אתם מולטי טאסקינג?
אחד מתפקידי המתווך הוא למכור נכס במחיר מקסימלי ובזמן מינימלי ולשם כך הוא צריך לעבוד בכמה ערוצים בו זמנית:  לשיווק ולפרסם את הנכס בכמה סוגי מדיה, להעריך את שווי הנכס בשוק, לתת ייעוץ והכוונה לגורמים שונים כגון: בנקאים ויועצי משכנתאות, שמאי מקרקעין,עורכי דין ועוד.
 
4. האם יש לכם מעגל חברתי רחב?
 
על המתווך להיות איש שיווק בכמה מישורים. מלבד שיווק הנכס למכירה, עליו לשווק את עצמו ואת עבודתו וזאת ע"י יצירת קשרים חברתיים ארוכי טווח עם גורמים שונים, על מנת למצוא מוכרי נכסים פוטנציאליים ו/או קוני נכסים פוטנציאליים. אלו יכולים להיות: חברים, שכנים, מכרים רחוקים, מוכרים בחנויות ועוד.
 
5. האם אתם מסוגלים להתמודד עם האינטרנט?
 
רבים יגידו שהם לא מבינים למה צריך מתווך בעידן שבו הכל אפשר למצוא באתרים וברשתות. תפקיד המתווך הוא להתמודד עם הספקנות ולציין את היתרונות שבתיווך: מחירי הנכס שלא "נשרפים" או מתומחרים לא נכון כפי שקורה הרבה ברשת, היכולת לעשות משא ומתן מקצועי עם לקוחות פוטנציאלים וכמובן שכאב הראש הנחסך מלקוחות בתהליך הוא פרט חשוב עד מאד.
 
אז האם אתם מתאימים לעולם התיווך? 
בכל מקרה, בהצלחה!
 
למידע נוסף השאירו פרטים ונציג ייצור עימך קשר בקרוב