איגוד מתווכים

איך ללמוד להיות סוכן נדל"ן? 5 טיפים שאי אפשר בלעדיהם


מתווך נדלן
מתווך נדלן
כיום רבים מאלו המתעניינים בלימוד תיווך נדל"ן הם משקיעים, יזמים וכמובן סוכני נדל"ן לעתיד.
כידוע, כל מי שמתעניין בקריירה כמתווך יודע שלימודי תיווך נדל"ן נחוצים על מנת להצליח
במבחן רשם המתווכים וכדי לזכות ברישיון הנכסף יש לעמוד בכמה כללי סף.
אבל מה באמת צריך לדעת כדי להיות סוכן נדל"ן, מעבר לתנאים ההכרחיים?

לפניכם כמה טיפים חשובים:

1. ידע.

לימודי נדל"ן מתמקדים בפיתוח מיומנות לאור הדרישות בשוק הנדל"ן בארץ. לימודי נדל"ן כוללים מגוון רחב של קורסים וסדנאות הכוללים כגון: סדנת משכנתאות, קורס תמ"א 38, קורס נדל"ן מסחרי, קורס נדל"ן מניב, קורס השקעות בנדל"ן, פינוי בינוי, מס שבח ומס רכישה, ניהול מו"מ אפקטיבי בנדל"ן ויישומיו בשטח, שיפוץ והשבחת נכסים גיוס נכסים, בלעדיות, עסקאות קנייה, מכירה והשכרה ועוד.

2. למשחק יש חוקים.

במקצוע תיווך וגם בנדל"ן ניתן לעשות כסף רב אך יש לדעת את חוקי המשחק. לפיכך נדרשים מספר תכונות אופי, סבלנות והשקעה.

3. להכיר בתחרות.

עבודה בתיווך היא עבודה בשוק תחרותי, ובשוק תחרותי ההישרדות העסקית היא תוצאה של מקצועיות בשיווק, הענקת ערך מוסף אמיתי ללקוח, שימוש בכלי חשיפה אפקטיביים, ומיומנויות אישיות לעבוד בתחום הנדל"ן.

4. להיות ממוקד.

עובדה חשובה בתיווך היא לא להתפזר ולהיות בכל מקום, אלא להתמחות גיאוגרפית כדי להיות מומחים גדולים לאזור או תחום ספציפי. סוד ההצלחה בעיקר בנדל"ן הוא בעבודה מעמיקה ויסודית באזור קטן.

5. תכנון מראש.

עבודת התיווך מוכתרת בהצלחה כאשר יש עסקה. על המתווך לייצר מצב שבו הוא פועל בכמה ערוצי שיווק במקביל כדי שיוכל לעמוד במשימה. במקרים רבים הלקוח רוצה לדעת שהמתווך יודע לבצע חשיפה מקצועית והוא מכיר ויודע היכן לאתר את הלקוח שיקנה את הנכס.


לסיכום, מתווכים מצליחים אם הם מתנהלים באופן אפקטיבי. הרושם הראשוני כן קובע, אבל חשובים לא פחות מכך ידע ושליטה במתרחש בענף, ניהול זמן, מקצועיות ומומחיות. במקצוע התיווך הישרדות המתווך קשורה מאד גם לתדמית ולחשיפה שנוצרה לו. על כן חשוב שהדימוי יהיה של הצלחה ויכולת מקצועית רבה.

רוצה להשיג רישיון תיווך ?

למידע נוסף השאירו פרטים ונציג ייצור עימך קשר בקרוב